nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Zagłębie Sosnowiec173727151214
2Korona Kielce1735239980
3Podbeskidzie Bielsko-Biała173224161025
4Arka Gdynia1732198953
5ŁKS Łódź17312321944
6Jagiellonia Białystok17292012854
7Widzew Łódź17282511845
8GKS Bełchatów17262321755
9KSZO Ostrowiec Św.17261820827
10Świt Nowy Dwór Maz.17261918755
11Radomiak Radom17242321737
12Kujawiak Włocławek17242521737
13Górnik Polkowice17201417557
14Piast Gliwice17191614548
15MKS Mława171511224310
16Ruch Chorzów17121727269
17Szczakowianka Jaworzno17810231511
18RKS Radomsko1706470017
<< 2003/04 | 2005/06 >>

.:: sezon 2004/05 - 2liga ::.

Do pierwszej ligi awans uzyskały zespoły z miejsc 1.-3. Będący na miejscu 4. Widzew Łódź w walce o awans w meczu barażowym uległ pierwszoligowcowi.


Bezpośrednio ligę opuściły drużyn z miejsc 17. i 18. Zespoły z lokat 13.-16. grały w barażach o utrzymanie.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7