nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1GKS Bełchatów174035141241
2Arka Gdynia17322515953
3Korona Kielce17322824953
4Widzew Łódź17301915863
5Kujawiak Włocławek17302315863
6Podbeskidzie Bielsko-Biała17261517755
7Szczakowianka Jaworzno17252715746
8Jagiellonia Białystok17252517674
9KSZO Ostrowiec vw.17242521665
10Ruch Chorzów17231923656
11Świt Nowy Dwór Maz.17231512656
12Górnik Polkowice17211525566
13ŁKS Łódź17202521485
14Zagłębie Sosnowiec171721295210
15Piast Gliwice171713235210
16MKS Mława171314253410
17RKS Radomsko171122393212
18Radomiak Radom17711271412
<< 2003/04 | 2005/06 >>

.:: sezon 2004/05 - 2liga ::.

Do pierwszej ligi awans uzyskały zespoły z miejsc 1.-3. Będący na miejscu 4. Widzew Łódź w walce o awans w meczu barażowym uległ pierwszoligowcowi.


Bezpośrednio ligę opuściły drużyn z miejsc 17. i 18. Zespoły z lokat 13.-16. grały w barażach o utrzymanie.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7