nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Arka Gdynia17452971430
2GKS Bełchatów174442141421
3Podbeskidzie Bielsko-Biała17392591232
4Korona Kielce173925111160
5Kujawiak Włocławek173531131052
6Świt Nowy Dwór Maz.1735215980
7ŁKS Łódź17343216971
8Widzew Łódź173426111043
9Jagiellonia Białystok17343112971
10KSZO Ostrowiec Św.173327201034
11Piast Gliwice17292112854
12Zagłębie Sosnowiec17292418926
13Górnik Polkowice17271711764
14Szczakowianka Jaworzno17263013755
15Ruch Chorzów17242521665
16Radomiak Radom17212022638
17MKS Mława171914176110
18RKS Radomsko17816322213
<< 2003/04 | 2005/06 >>

.:: sezon 2004/05 - 2liga ::.

Do pierwszej ligi awans uzyskały zespoły z miejsc 1.-3. Będący na miejscu 4. Widzew Łódź w walce o awans w meczu barażowym uległ pierwszoligowcowi.


Bezpośrednio ligę opuściły drużyn z miejsc 17. i 18. Zespoły z lokat 13.-16. grały w barażach o utrzymanie.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7