nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Lech Poznań15352491122
2Szczakowianka Jaworzno15272015834
3Polar Wrocław15272814834
4Ruch Radzionków15272617834
5Górnik Łęczna15252118816
6Orlen Płock15251913744
7Arka Gdynia15241510591
8Ceramika Opoczno15241914735
9ŁKS Łódź15231312726
10Jagiellonia Białystok15231813654
11Hutnik Kraków15202328627
12Górnik Polkowice15201314555
13GKS Bełchatów15192327618
14Odra Opole15191925618
15Włókniarz Kietrz15151522438
16Hetman Zamość15141419285
17Tłoki Gorzyce15141825357
18Zagłębie Sosnowiec15131625348
19KS Myszków15111121258
20Świt Nowy Dwór Maz.15911252310
<< 2000/01 | 2002/03 >>

.:: sezon 2001/02 - 2liga ::.

Bezpośredni awans do pierwszej ligi uzyskał Lech Poznań i Orlen Płock. Drużyny Szczakowianki i Górnika Łęczna grały baraż o awans. Sztuka ta udała się jednak tylko zespołowi z Jaworzna.

Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 15.-20.

4 pierwsze kolejki rundy rewanżowej odbyły się jeszcze pod koniec roku 2001. Powodem były rozgrywane w czerwcu 2002 MŚ, które wymusiły wcześniejsze zakończenie sezonu piłkarskiego w Polsce.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7