nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Lech Poznań23534091580
2Orlen Płock234831111391
3GKS Bełchatów233932191094
4Szczakowianka Jaworzno233941351238
5Świt Nowy Dwór Maz.233825251157
6Górnik Łęczna233728171076
7Hetman Zamość233733241076
8Tłoki Gorzyce233524311058
9Zagłębie Sosnowiec23302522797
10Ceramika Opoczno23303436869
11Górnik Polkowice232821216107
12Włókniarz Kietrz232619317511
13Hutnik Kraków232425336611
14ŁKS Łódź23242326599
15Arka Gdynia23242431599
16Ruch Radzionków232326346512
17Polar Wrocław232321366512
18Jagiellonia Białystok232223285711
19KS Myszków232224356413
20Odra Opole232221366413
<< 2000/01 | 2002/03 >>

.:: sezon 2001/02 - 2liga ::.

Bezpośredni awans do pierwszej ligi uzyskał Lech Poznań i Orlen Płock. Drużyny Szczakowianki i Górnika Łęczna grały baraż o awans. Sztuka ta udała się jednak tylko zespołowi z Jaworzna.

Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 15.-20.

4 pierwsze kolejki rundy rewanżowej odbyły się jeszcze pod koniec roku 2001. Powodem były rozgrywane w czerwcu 2002 MŚ, które wymusiły wcześniejsze zakończenie sezonu piłkarskiego w Polsce.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7