nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Lech Poznań19554071810
2Szczakowianka Jaworzno195140101630
3Orlen Płock19422981261
4Górnik Łęczna194131111252
5GKS Bełchatów194034191243
6Hetman Zamość193930111162
7Ceramika Opoczno193735201144
8Jagiellonia Białystok193631171063
9ŁKS Łódź193629161063
10Odra Opole193425181045
11Świt Nowy Dwór Maz.193424201045
12Arka Gdynia19332414892
13Zagłębie Sosnowiec19332719964
14Ruch Radzionków19312620946
15Włókniarz Kietrz19312624946
16Górnik Polkowice19301711793
17Tłoki Gorzyce19292528856
18Hutnik Kraków19282520775
19Polar Wrocław19272723838
20KS Myszków19242124667
<< 2000/01 | 2002/03 >>

.:: sezon 2001/02 - 2liga ::.

Bezpośredni awans do pierwszej ligi uzyskał Lech Poznań i Orlen Płock. Drużyny Szczakowianki i Górnika Łęczna grały baraż o awans. Sztuka ta udała się jednak tylko zespołowi z Jaworzna.

Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 15.-20.

4 pierwsze kolejki rundy rewanżowej odbyły się jeszcze pod koniec roku 2001. Powodem były rozgrywane w czerwcu 2002 MŚ, które wymusiły wcześniejsze zakończenie sezonu piłkarskiego w Polsce.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7