nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1KSZO Ostrowiec Św.194539131432
2RKS Fameg Radomsko194238211333
3Górnik Polkowice19342511973
4Lech Poznań193326171036
5Ceramika Opoczno19322318955
6ŁKS Łódź19302424937
7Tłoki Gorzyce19291915784
8Górnik Łęczna19292122928
9Zagłębie Sosnowiec19282117847
10Stal Stalowa Wola19252426748
11KS Myszków19252323748
12Ryan Odra Opole19251315676
13Hetman Zamość19252423748
14GKS Bełchatów19231922658
15Włókniarz Kietrz19232427658
16Polar Wrocław19201823487
17Świt Nowy Dwór Maz.191720284510
18Perła Polonia Bytom191617295113
19191519354312
20Dolcan Ząbki191111393214
<< 1999/00 | 2001/02 >>

.:: sezon 2000/01 - 2liga ::.

Do ekstraklasy awansowały RKS Radomsko oraz KSZO Ostrowiec Św.

Prawo gry w barażu o awans uzyskał Górnik Polkowice, jednak nie sprostał drużynie Stomilu Olsztyn i pozostał w II lidze.

Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 17.-20.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7