nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Ryan Odra Opole194235131333
2RKS Fameg Radomsko193725131144
3Górnik Polkowice193734231216
4Świt Nowy Dwór Maz.19323023955
5KSZO Ostrowiec Św.19312220874
6Włókniarz Kietrz19312415874
7Ceramika Opoczno19292218784
8GKS Bełchatów19272419766
9Perła Polonia Bytom19272016694
10Górnik Łęczna19272326838
11Polar Wrocław19263025757
12Hetman Zamość19222324577
13Tłoki Gorzyce19201527559
14KS Myszków19202231559
15Zagłębie Sosnowiec19191321478
16Lechia Gdańsk19191722478
17Stal Stalowa Wola19181222397
18ŁKS Łódź19181625469
19Lech Poznań191613244411
20Dolcan Ząbki19141326289
<< 1999/00 | 2001/02 >>

.:: sezon 2000/01 - 2liga ::.

Do ekstraklasy awansowały RKS Radomsko oraz KSZO Ostrowiec Św.

Prawo gry w barażu o awans uzyskał Górnik Polkowice, jednak nie sprostał drużynie Stomilu Olsztyn i pozostał w II lidze.

Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 17.-20.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7