nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1RKS Fameg Radomsko195339101720
2Górnik Polkowice19513561630
3KSZO Ostrowiec Św.194842161531
4Górnik Łęczna194833101531
5Ryan Odra Opole194232131333
6Ceramika Opoczno194128161252
7Włókniarz Kietrz193930141162
8Hetman Zamość193732161144
9ŁKS Łódź193629231135
10Świt Nowy Dwór Maz.193535211054
11Lech Poznań1934208973
12GKS Bełchatów19322515955
13Tłoki Gorzyce19322114883
14Stal Stalowa Wola19322520883
15Perła Polonia Bytom19312616946
16Zagłębie Sosnowiec19311912874
17Polar Wrocław19282618775
18KS Myszków19282824775
19Lechia Gdańsk19211920568
20Dolcan Ząbki191716294510
<< 1999/00 | 2001/02 >>

.:: sezon 2000/01 - 2liga ::.

Do ekstraklasy awansowały RKS Radomsko oraz KSZO Ostrowiec Św.

Prawo gry w barażu o awans uzyskał Górnik Polkowice, jednak nie sprostał drużynie Stomilu Olsztyn i pozostał w II lidze.

Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 17.-20.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7