nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1GKS Katowice234122141184
2Śląsk Wrocław233929161094
3Górnik Łęczna233732291148
4GKS Bełchatów233527138114
5Włókniarz Kietrz23282528779
6Świt Nowy Dwór Maz.232725297610
7Hetman Zamość232423347313
8RKS Fameg Radomsko232325326512
9Polonia Bytom232318277214
10Ceramika Opoczno232317286512
11KSZO Ostrowiec Św.232221315711
12Polar Wrocław232227386413
13Stal Stalowa Wola232123495612
14Odra Opole232014345513
15KS Myszków231926405414
16Raków Częstochowa231922425414
17Lechia Gdańsk231716413812
18Siarka Tarnobrzeg231521453614
19Hutnik Kraków231413322813
20Grunwald Ruda Śląska231416424217
21Ryan Odra Szczecin231115522516
22Jeziorak Iława23810371517
23Korona Kielce23712541418
24Konin Bydgoszcz23613521319
<< 1998/99 | 2000/01 >>

.:: sezon 1999/00 - 2liga ::.

Do ekstraklasy awansowały GKS Katowice oraz Śląsk Wrocław.

Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 17.-24.

Zespół KP Konin w trakcie rozgrywek zmienił nazwę na Konin Bydgoszcz i od tej pory swoje mecze rozgrywał na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy.

Podobnie swoją nazwę zmieniła drużyna z Gdańska: z Lechia/Polonia na Lechia.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7