nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Śląsk Wrocław46103913031105
2GKS Katowice46102672630124
----------------------------------------------------------------------
3Górnik Łęczna469785373079
4GKS Bełchatów4695712227145
5Włókniarz Kietrz46746445211114
6RKS Fameg Radomsko4669705020917
7Ceramika Opoczno4669654620917
8Ryan Odra Opole46684848191116
9Polar Wrocław46676359191017
10Stal Stalowa Wola46665365181216
11Polonia Bytom4663444318919
12KSZO Ostrowiec Św.46635045171217
13Świt Nowy Dwór Maz.46616360161317
14Lechia Gdańsk46615563161317
15Hetman Zamość46605456161218
16KS Myszków4660646517920
----------------------------------------------------------------------
17Hutnik Kraków46585454151318
18Siarka Tarnobrzeg46534970131419
19Grunwald Ruda Śląska4648546813924
20Jeziorak Iława46483149121222
21Odra Szczecin46453266101521
22Raków Częstochowa4640498011728
23Korona Kielce4629291067831
24Konin Bydgoszcz4626267851130
<< 1998/99 | 2000/01 >>

.:: sezon 1999/00 - 2liga ::.

Do ekstraklasy awansowały GKS Katowice oraz Śląsk Wrocław.

Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 17.-24.

Zespół KP Konin w trakcie rozgrywek zmienił nazwę na Konin Bydgoszcz i od tej pory swoje mecze rozgrywał na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy.

Podobnie swoją nazwę zmieniła drużyna z Gdańska: z Lechia/Polonia na Lechia.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7