nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Wisła Kraków153634111131
2Legia Warszawa15251917744
3Lech Poznań15242224807
4Zagłębie Lubin15191922474
5Górnik Zabrze15181517465
6Widzew Łódź15181625609
7Polonia Warszawa15161117447
8ŁKS Łódź15141729357
9Ruch Radzionków15131223348
10GKS Bełchatów15131025348
11Ruch Chorzów1512924339
12Odra Wodzisław Śl.15101426249
13Stomil Olsztyn158723159
14GKS Katowice15812302211
15Amica Wronki1558260510
16Pogoń Szczecin15410340411
<< 1997/98 | 1999/00 >>

.:: sezon 1998/99 - 1liga ::.

Mistrzem Polski w sezonie 1998/99 została Wisła Kraków.

Ligę opuściły zespoły z miejsc 15. i 16. w tym niestety beniaminek tegorocznych rozgrywek - GKS Bełchatów.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7