nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Wisła Kraków153339121032
2Widzew Łódź153123131014
3Legia Warszawa15282011843
4Polonia Warszawa15261810825
5Lech Poznań15242220735
6Stomil Olsztyn15231516654
7Odra Wodzisław Śl.15231815726
8Zagłębie Lubin15221716573
9Ruch Radzionków15191719474
10ŁKS Łódź15181721465
11Pogoń Szczecin15181323537
12Ruch Chorzów1517913456
13Amica Wronki1514715357
14Górnik Zabrze15131115276
15GKS Bełchatów158925159
16GKS Katowice1571122078
<< 1997/98 | 1999/00 >>

.:: sezon 1998/99 - 1liga ::.

Mistrzem Polski w sezonie 1998/99 została Wisła Kraków.

Ligę opuściły zespoły z miejsc 15. i 16. w tym niestety beniaminek tegorocznych rozgrywek - GKS Bełchatów.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7