nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Wisła Kraków307375232343
2Widzew Łódź3056503318210
3Legia Warszawa305641251686
4Lech Poznań3054553617310
5Polonia Warszawa3046383113710
6Ruch Radzionków3041403510119
7Górnik Zabrze303934319129
8Zagłębie Lubin3038424491110
9Stomil Olsztyn3037293810713
10Ruch Chorzów303623369912
11ŁKS Łódź3034334581012
12Amica Wronki303431399714
13Pogoń Szczecin303333549615
14Odra Wodzisław Śl.303233418814
----------------------------------------------------------------------
15GKS Bełchatów302826487716
16GKS Katowice302325495817
<< 1997/98 | 1999/00 >>

.:: sezon 1998/99 - 1liga ::.

Mistrzem Polski w sezonie 1998/99 została Wisła Kraków.

Ligę opuściły zespoły z miejsc 15. i 16. w tym niestety beniaminek tegorocznych rozgrywek - GKS Bełchatów.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7