nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Widzew Łódź173732161142
2Legia Warszawa17312614944
3Polonia Warszawa17201628629
4GKS Katowice171920243104
5Odra Wodzisław Śl.17181929539
6Raków Częstochowa17171723458
7GKS Bełchatów171717245210
8Amica Wronki17171830458
9Lech Poznań17151624368
10Zagłębie Lubin17141521359
11ŁKS Łódź17141827359
12Wisła Kraków171311243410
13Stomil Olsztyn171218323311
14Górnik Zabrze17121025269
15Ruch Chorzów171115252510
16Hutnik Kraków17813311511
17Sokół Tychy1765361313
18Śląsk Wrocław1728370215
<< 1995/96 | 1997/98 >>

.:: sezon 1996/97 - 1liga ::.

W trakcie sezonu z rozgrywek wycofały się drużyny Śląska Wrocław (po 31. kolejce) oraz Sokoła Tychy (po 26.). Od tego momentu przeciwnikom tych zespołów w pozostałych do końca sezonu meczach przyznawano walkower.

Ligę opuściły zespoły z pozycji 15-18, w tym, po dwuletnim pobycie w ekstraklasie, GKS Bełchatów.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7