nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Widzew Łódź174138131322
2Legia Warszawa173935131232
3Odra Wodzisław Śl.17302419935
4ŁKS Łódź17303623935
5Zagłębie Lubin17282718845
6Górnik Zabrze17262318755
7Amica Wronki17251918674
8Ruch Chorzów17242620665
9Polonia Warszawa17242322665
10Lech Poznań17232118584
11GKS Katowice17232121656
12GKS Bełchatów17211618638
13Raków Częstochowa17211920566
14Wisła Kraków17201824557
15Stomil Olsztyn17191924548
16Hutnik Kraków17161724377
17Śląsk Wrocław17810362213
18Sokół Tychy1710430116
<< 1995/96 | 1997/98 >>

.:: sezon 1996/97 - 1liga ::.

W trakcie sezonu z rozgrywek wycofały się drużyny Śląska Wrocław (po 31. kolejce) oraz Sokoła Tychy (po 26.). Od tego momentu przeciwnikom tych zespołów w pozostałych do końca sezonu meczach przyznawano walkower.

Ligę opuściły zespoły z pozycji 15-18, w tym, po dwuletnim pobycie w ekstraklasie, GKS Bełchatów.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7