nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Widzew ŁódĽ174138131322
2Legia Warszawa173935131232
3Odra Wodzisław ¦l.17302419935
4ŁKS ŁódĽ17303623935
5Zagłębie Lubin17282718845
6Górnik Zabrze17262318755
7Amica Wronki17251918674
8Ruch Chorzów17242620665
9Polonia Warszawa17242322665
10Lech Poznań17232118584
11GKS Katowice17232121656
12GKS Bełchatów17211618638
13Raków Częstochowa17211920566
14Wisła Kraków17201824557
15Stomil Olsztyn17191924548
16Hutnik Kraków17161724377
17¦l±sk Wrocław17810362213
18Sokół Tychy1710430116
<< 1995/96 | 1997/98 >>

.:: sezon 1996/97 - 1liga ::.

W trakcie sezonu z rozgrywek wycofały się drużyny ¦l±ska Wrocław (po 31. kolejce) oraz Sokoła Tychy (po 26.). Od tego momentu przeciwnikom tych zespołów w pozostałych do końca sezonu meczach przyznawano walkower.

Ligę opu¶ciły zespoły z pozycji 15-18, w tym, po dwuletnim pobycie w ekstraklasie, GKS Bełchatów.





stopka
Copyright © 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7