nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Widzew Łódź17403681241
2Legia Warszawa173831141223
3GKS Katowice17302619863
4Amica Wronki17272222836
5Stomil Olsztyn17252622746
6Odra Wodzisław Śl.17252725746
7Polonia Warszawa17241722737
8Raków Częstochowa17231619656
9Wisła Kraków17221518647
10Zagłębie Lubin17211720566
11Lech Poznań17211922638
12Sokół Tychy17201824557
13Hutnik Kraków17191722548
14GKS Bełchatów17192025548
15ŁKS Łódź17191922476
16Ruch Chorzów17161521377
17Śląsk Wrocław17161420449
18Górnik Zabrze171517274310
<< 1995/96 | 1997/98 >>

.:: sezon 1996/97 - 1liga ::.

W trakcie sezonu z rozgrywek wycofały się drużyny Śląska Wrocław (po 31. kolejce) oraz Sokoła Tychy (po 26.). Od tego momentu przeciwnikom tych zespołów w pozostałych do końca sezonu meczach przyznawano walkower.

Ligę opuściły zespoły z pozycji 15-18, w tym, po dwuletnim pobycie w ekstraklasie, GKS Bełchatów.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7