nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Legia Warszawa174640131511
2Widzew Łódź17444251421
3Odra Wodzisław Śl.173732151142
4ŁKS Łódź173537181052
5Zagłębie Lubin173529171052
6Amica Wronki173523101052
7GKS Katowice173427161115
8Stomil Olsztyn17322714953
9Górnik Zabrze17293020926
10Ruch Chorzów17292616782
11Lech Poznań17292416854
12Wisła Kraków17292218854
13Polonia Warszawa17282416773
14Hutnik Kraków17272115764
15Raków Częstochowa17271816764
16GKS Bełchatów17231919656
17Śląsk Wrocław17221619647
18Sokół Tychy171513314310
<< 1995/96 | 1997/98 >>

.:: sezon 1996/97 - 1liga ::.

W trakcie sezonu z rozgrywek wycofały się drużyny Śląska Wrocław (po 31. kolejce) oraz Sokoła Tychy (po 26.). Od tego momentu przeciwnikom tych zespołów w pozostałych do końca sezonu meczach przyznawano walkower.

Ligę opuściły zespoły z pozycji 15-18, w tym, po dwuletnim pobycie w ekstraklasie, GKS Bełchatów.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7