nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Widzew Łódź174337111340
2Legia Warszawa173745141142
3Hutnik Kraków17212328638
4Amica Wronki17201520557
5GKS Bełchatów17181630539
6Górnik Zabrze17171625458
7GKS Katowice17161417377
8Lech Poznań17162129377
9Sokół Tychy17161222377
10Raków Częstochowa171513254310
11Zagłębie Lubin17151320368
12ŁKS Łódź171516274310
13Śląsk Wrocław17151427368
14Stomil Olsztyn171513274310
15Lechia/Olimpia Gdańsk171516324310
16Pogoń Szczecin171311273410
17Stal Mielec171215383311
18Siarka Tarnobrzeg1759371214
<< 1994/95 | 1996/97 >>

.:: sezon 1995/96 - 1liga ::.

Mistrzem Polski w sezonie 1995/96 został Widzew Łódź.

Ligę opuściły zespoły z miejsc 15.- 18.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7