nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Widzew Łódź348884222770
2Legia Warszawa348595222743
3Hutnik Kraków3452484315712
4ŁKS Łódź34494438131011
5Amica Wronki3448353713912
6Stomil Olsztyn3446324113714
7Lech Poznań34454540111211
8Raków Częstochowa3444333612814
9Sokół Tychy34443640111112
10Zagłębie Lubin34443435111112
11GKS Katowice34433637111013
12Górnik Zabrze34434552101311
13GKS Bełchatów3442405412616
14Śląsk Wrocław3442394191510
----------------------------------------------------------------------
15Pogoń Szczecin3442334111914
16Lechia/Olimpia Gdańsk3440395911716
17Stal Mielec342833678422
18Siarka Tarnobrzeg341524703625
<< 1994/95 | 1996/97 >>

.:: sezon 1995/96 - 1liga ::.

Mistrzem Polski w sezonie 1995/96 został Widzew Łódź.

Ligę opuściły zespoły z miejsc 15.- 18.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7