nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1GKS Bełchatów1725179971
2Petrochemia Płock172537111052
3Stomil Olsztyn1723269872
4Wisłoka Dębica17221912863
5Hetman Zamość17191916755
6Szombierki Bytom17191913674
7Motor Lublin17182219746
8Błękitni Kielce17181516746
9Karpaty Krosno17181623665
10Okocimski Brzesko17172725656
11Avia Świdnik17151716476
12Hutnik Warszawa17151920476
13Radomiak Radom17151821557
14Jagiellonia Białystok17152024476
15Stal Rzeszów17141316467
16Włókniarz Pabianice171116314310
17Resovia Rzeszów171012333410
18Bug Wyszków17711292312
<< 1992/93 | 1994/95 >>

.:: sezon 1993/94 - 2liga ::.
grupa 2

Z grupy 2. drugiej ligi do ekstraklasy awansowały dwa pierwsze zespoły.
Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 15.-18.

Z grupy pierwszej awans do ekstraklasy uzyskały Raków Częstochowa oraz Olimpia Poznań.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7