nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Stomil Olsztyn172626111061
2Radomiak Radom172629101142
3Petrochemia Płock17222411863
4Motor Lublin17221913782
5Błękitni Kielce1720149683
6Włókniarz Pabianice17181917665
7Jagiellonia Białystok17172015656
8Hutnik Warszawa17171623575
9GKS Bełchatów17172113575
10Avia Świdnik171613152123
11Szombierki Bytom17151114476
12Stal Rzeszów17141618386
13Hetman Zamość17141214386
14Resovia Rzeszów17131525458
15Karpaty Krosno1713919377
16Okocimski Brzesko17132028296
17Wisłoka Dębica17121931449
18Bug Wyszków171114314310
<< 1992/93 | 1994/95 >>

.:: sezon 1993/94 - 2liga ::.
grupa 2

Z grupy 2. drugiej ligi do ekstraklasy awansowały dwa pierwsze zespoły.
Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 15.-18.

Z grupy pierwszej awans do ekstraklasy uzyskały Raków Częstochowa oraz Olimpia Poznań.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7