nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Stomil Olsztyn3449522018133
2Petrochemia Płock3447612218115
----------------------------------------------------------------------
3GKS Bełchatów3442382214146
4Radomiak Radom344147311699
5Motor Lublin3440413214128
6Błękitni Kielce3438292513129
7Szombierki Bytom34343027101410
8Wisłoka Dębica34343843121012
9Hetman Zamość34333130101311
10Jagiellonia Białystok34324039101212
11Hutnik Warszawa3432354391411
12Avia Świdnik343130316199
13Karpaty Krosno3431254291312
14Okocimski Brzesko3430475381412
----------------------------------------------------------------------
15Włókniarz Pabianice3429354810915
16Stal Rzeszów3428293471413
17Resovia Rzeszów342327587918
18Bug Wyszków341825606622
<< 1992/93 | 1994/95 >>

.:: sezon 1993/94 - 2liga ::.
grupa 2

Z grupy 2. drugiej ligi do ekstraklasy awansowały dwa pierwsze zespoły.
Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 15.-18.

Z grupy pierwszej awans do ekstraklasy uzyskały Raków Częstochowa oraz Olimpia Poznań.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7