nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Karpaty Krosno172531111052
2Polonia Warszawa17251891052
3Stal Stalowa Wola17232311791
4Motor Lublin1722197782
5GKS Bełchatów17202518764
6Hetman Zamość17192115593
7Stomil Olsztyn17192521674
8Stal Rzeszów17191820836
9Błękitni Kielce17181516665
10Resovia Rzeszów17181315584
11Hutnik Warszawa17172418656
12Wisłoka Dębica17151218476
13Górnik Konin17141621386
14Petrochemia Płock17131617458
15Avia Świdnik17131117377
16Boruta Zgierz171123314310
17Chemik Bydgoszcz17813332411
18Korona Kielce1779342312
<< 1991/92 | 1993/94 >>

.:: sezon 1992/93 - 2liga ::.
grupa 2

Z grupy 2. drugiej ligi do ekstraklasy awansowały Polonia Warszawa oraz Stal Stalowa Wola.
Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 15.-18.

Z grupy 1. awans do ekstraklasy uzyskały Warta Poznań i Sokół Pniewy.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7