nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Polonia Warszawa3448452318124
2Stal Stalowa Wola3444462914164
----------------------------------------------------------------------
3Motor Lublin3443372014155
4Karpaty Krosno3442412115127
5Stomil Olsztyn344154381699
6Hutnik Warszawa34384330141010
7GKS Bełchatów3437383012139
8Avia Świdnik34332932101311
9Błękitni Kielce34333036111112
10Stal Rzeszów3432313512814
11Hetman Zamość343237427189
12Wisłoka Dębica3432324091411
13Petrochemia Płock3431403691312
14Resovia Rzeszów3431274391312
----------------------------------------------------------------------
15Boruta Zgierz3429414410915
16Górnik Konin3429314081313
17Chemik Bydgoszcz342339598719
18Korona Kielce341414574624
<< 1991/92 | 1993/94 >>

.:: sezon 1992/93 - 2liga ::.
grupa 2

Z grupy 2. drugiej ligi do ekstraklasy awansowały Polonia Warszawa oraz Stal Stalowa Wola.
Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 15.-18.

Z grupy 1. awans do ekstraklasy uzyskały Warta Poznań i Sokół Pniewy.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7