nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Siarka Tarnobrzeg17181513584
2Stal Rzeszów17171617494
3Jagiellonia Białystok17161415566
5Boruta Zgierz17141519629
4Chemik Bydgoszcz17142026548
8Polonia Warszawa17132125458
6Petrochemia Płock17131116377
7Błękitni Kielce17131015458
9Korona Kielce171214245210
10Avia Świdnik17111027278
12Wisłoka Dębica17101428269
13GKS Bełchatów1710620269
11Stomil Olsztyn17101227269
14Gwardia Warszawa17914292510
15Resovia Rzeszów17813241610
16Olimpia Elbląg17813433212
17Sandecja Nowy Sącz17711311511
18Cracovia Kraków17612401412
<< 1990/91 | 1992/93 >>

.:: sezon 1991/92 - 2liga ::.
grupa 2

Z grupy 2. drugiej ligi do ekstraklasy awansowały dwa pierwsze zespoły.
Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 15.-18.

Z grupy pierwszej awans do ekstraklasy uzyskały Pogoń Szczecin oraz Szombierki Bytom.

W przerwie zimowej zespół z Płocka zmienił nazwę z Wisła Płock na Petrochemia Płock.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7