nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Siarka Tarnobrzeg17242510962
2Chemik Bydgoszcz172330181034
3Polonia Warszawa17212517854
4Jagiellonia Białystok17202417926
5Stal Rzeszów17192113674
6Błękitni Kielce1719159674
7Resovia Rzeszów17192520755
8Boruta Zgierz17192116755
9Petrochemia Płock17171714656
10Wisłoka Dębica17171617575
11GKS Bełchatów17171720575
12Korona Kielce17162017728
13Avia Świdnik171614203104
14Gwardia Warszawa17161926566
15Stomil Olsztyn17152028638
16Olimpia Elbląg17131724458
17Sandecja Nowy Sącz17911282510
18Cracovia Kraków1769321412
<< 1990/91 | 1992/93 >>

.:: sezon 1991/92 - 2liga ::.
grupa 2

Z grupy 2. drugiej ligi do ekstraklasy awansowały dwa pierwsze zespoły.
Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 15.-18.

Z grupy pierwszej awans do ekstraklasy uzyskały Pogoń Szczecin oraz Szombierki Bytom.

W przerwie zimowej zespół z Płocka zmienił nazwę z Wisła Płock na Petrochemia Płock.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7