nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Boruta Zgierz17282781160
2Jagiellonia Białystok172739131232
3Avia Świdnik17272781070
4Siarka Tarnobrzeg172631121142
5Resovia Rzeszów172632141223
6Chemik Bydgoszcz172629111061
7Stal Rzeszów172628111142
8GKS Bełchatów1726259980
9Błękitni Kielce1725225971
10Polonia Warszawa172528161052
11Petrochemia Płock1722219863
12Stomil Olsztyn17222618944
13Wisłoka Dębica1720139683
14Gwardia Warszawa17202421764
15Korona Kielce17192414755
16Olimpia Elbląg17151318557
17Sandecja Nowy Sącz17121623449
18Cracovia Kraków17111422359
<< 1990/91 | 1992/93 >>

.:: sezon 1991/92 - 2liga ::.
grupa 2

Z grupy 2. drugiej ligi do ekstraklasy awansowały dwa pierwsze zespoły.
Do trzeciej ligi spadły zespoły z miejsc 15.-18.

Z grupy pierwszej awans do ekstraklasy uzyskały Pogoń Szczecin oraz Szombierki Bytom.

W przerwie zimowej zespół z Płocka zmienił nazwę z Wisła Płock na Petrochemia Płock.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7