nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1GKS Bełchatów15284561320
2Wisła Płock15273571230
3Boruta Zgierz15273141230
4Terpol Sieradz15254391131
5Mazovia Rawa Maz.15222615942
6Włókniarz Pabianice15203412843
7Pilica Tomaszów Maz.15192713672
8Górnik Konin1519239753
9Victoria Ostrzeszów15192910915
10LKS Jankowy15172218735
11Pelikan Łowicz15152025636
12Mień Lipno15142421546
13Orzeł Łódź15132324537
14Włókniarz Aleksandrów15131618456
15Stal Kutno1568262211
16Lechia Tomaszów Maz.1538421113
<< 1989/90 | 1991/92 >>

.:: sezon 1990/91 - 3liga ::.
grupa 2

Awans do drugiej ligi uzyskał GKS Bełchatów oraz Boruta Zgierz.

Do klasy okręgowej spadły drużyny z miejsc ...?






stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

tabela | kadra | rezultaty | statystyki | Puchar Polski
lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7