nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Ursus Warszawa15263171221
2Wisła Płock1524243960
3Lechia Tomaszów Maz.15212414852
4Okęcie Warszawa15191916753
5GKS Bełchatów15183017825
6Orzeł Łódź15182317825
7Włókniarz Kalisz15172416654
8Górnik Konin15171715654
9Boruta Zgierz15161012564
10Polonez Warszawa15151713555
11AZS AWF Warszawa15121716528
12Prosna Kalisz15101026348
13Zdrój Ciechocinek1591020258
14Legia II Warszawa1591527339
15Unia Skierniewice15814263210
16Bzura Chodaków1514440114
<< 1983/84 | 1985/86 >>

.:: sezon 1984/85 - 3liga ::.
grupa 4

Awans do drugiej ligi uzyskał Ursus Warszawa.

Do klasy okręgowej spadły drużyny z miejsc 13.-16.

Po sezonie Polonez Warszawa przesedł do grupy 3. 3-ej ligi.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7