nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Lechia Tomaszów Maz.15243491041
2Ursus Warszawa15232781032
3GKS Bełchatów1521229852
4Wisła Płock15181712744
5Boruta Zgierz15171610735
6Unia Skierniewice15161816645
7Okęcie Warszawa15161615645
8AZS AWF Warszawa15161518726
9Polonez Warszawa15141816465
10Górnik Konin151411132103
11Legia II Warszawa15141821546
12Włókniarz Kalisz15132019537
13Prosna Kalisz15131222537
14Orzeł Łódź15101627348
15Zdrój Ciechocinek1581126249
16Bzura Chodaków1536361113
<< 1983/84 | 1985/86 >>

.:: sezon 1984/85 - 3liga ::.
grupa 4

Awans do drugiej ligi uzyskał Ursus Warszawa.

Do klasy okręgowej spadły drużyny z miejsc 13.-16.

Po sezonie Polonez Warszawa przesedł do grupy 3. 3-ej ligi.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7