nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Ursus Warszawa15283251320
2GKS Bełchatów152741101230
3Lechia Tomaszów Maz.152643101221
4Wisła Płock15262731140
5Włókniarz Kalisz152133151014
6Okęcie Warszawa15212312852
7Boruta Zgierz1520188843
8AZS AWF Warszawa15192112834
9Orzeł Łódź15192214753
10Polonez Warszawa1518189582
11Unia Skierniewice15172014735
12Prosna Kalisz15171512735
13Legia II Warszawa15162016645
14Górnik Konin15161513564
15Zdrój Ciechocinek15111217276
16Bzura Chodaków1526300213
<< 1983/84 | 1985/86 >>

.:: sezon 1984/85 - 3liga ::.
grupa 4

Awans do drugiej ligi uzyskał Ursus Warszawa.

Do klasy okręgowej spadły drużyny z miejsc 13.-16.

Po sezonie Polonez Warszawa przesedł do grupy 3. 3-ej ligi.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7