nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1AKS Niwka13233961111
2GKS Jastrzębie1322257940
3Urania Ruda Śląska13161915643
4AKS Chorzów13152318634
5Górnik Wojkowice13141411544
6Beskid Skoczów13141313544
7GKS Bełchatów13131212535
8Walka Zabrze13122214445
9Górnik 09 Mysłowice131267445
10Unia Oświęcim13121424526
11GKS Tychy13101116346
12Concordia Piotrków Tryb.137926319
13Granat Skarżysko-Kamienna136827148
14Skra Częstochowa136726148
<< 1982/83 | 1984/85 >>

.:: sezon 1983/84 - 3liga ::.
grupa 6

Awans do drugiej ligi uzyskała AKS Niwka Sosnowiec.

Do klasy okręgowej spadły drużyny z miejsc 11.-14.

Po sezonie GKS Bełchatów powrócił do grupy 4. (łódzkiej) 3-ej ligi.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7