nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1AKS Niwka13244491120
2GKS Jastrzębie13202310922
3AKS Chorzów13192411832
4Górnik Wojkowice1318188823
5Urania Ruda Śląska13182314661
6GKS Bełchatów1318146661
7Górnik 09 Mysłowice1317106652
8Walka Zabrze13162410724
9Beskid Skoczów13151310553
10GKS Tychy13141511544
11Unia Oświęcim13131818454
12Concordia Piotrków Tryb.13131417535
13Granat Skarżysko-Kamienna13111214274
14Skra Częstochowa137415238
<< 1982/83 | 1984/85 >>

.:: sezon 1983/84 - 3liga ::.
grupa 6

Awans do drugiej ligi uzyskała AKS Niwka Sosnowiec.

Do klasy okręgowej spadły drużyny z miejsc 11.-14.

Po sezonie GKS Bełchatów powrócił do grupy 4. (łódzkiej) 3-ej ligi.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7