nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Wisła Płock132236101021
2Orzeł Łódź13173220814
3Start Łódź13172210652
4GKS Bełchatów13152113553
5Unia Skierniewice1313179535
6Górnik Konin13131615454
7Włókniarz Kalisz13122018526
8Pogoń Zduńska Wola13101324346
9Włocłavia Włocławek13101022265
10Concordia Piotrków Tryb.139821256
11Żyrardowianka Żyrardów13411272011
12Stal Kutno13211390211
13Tur Turek1305590013
14Kujawiak Kowal1307730013
<< 1981/82 | 1983/84 >>

.:: sezon 1982/83 - 3liga ::.
grupa 4

Awans do drugiej ligi uzyskała Wisła Płock.

Do klasy okręgowej spadły drużyny z miejsc 11.-14.

W przerwie zimowej bełchatowski zespół zmienił nazwę z Węgiel Brunatny na GKS - Górniczy Klub Sportowy.

Po sezonie GKS Bełchatów oraz Concordia Piotrków przeniosły się do grupy 6. (śląskiej) 3-ej ligi.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7