nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Wisła Płock13244461201
2Start Łódź1319318832
3Orzeł Łódź13192717913
4Włókniarz Kalisz13162717724
5Unia Skierniewice13142819625
6Górnik Konin13141912544
7Pogoń Zduńska Wola13141816544
8Węgiel Brunatny Bełchatów13131914535
9Włocłavia Włocławek13122021445
10Concordia Piotrków Tryb.13111216355
11Żyrardowianka Żyrardów13101216427
12Stal Kutno1371130157
13Kujawiak Kowal13611433010
14Tur Turek13311551111
<< 1981/82 | 1983/84 >>

.:: sezon 1982/83 - 3liga ::.
grupa 4

Awans do drugiej ligi uzyskała Wisła Płock.

Do klasy okręgowej spadły drużyny z miejsc 11.-14.

W przerwie zimowej bełchatowski zespół zmienił nazwę z Węgiel Brunatny na GKS - Górniczy Klub Sportowy.

Po sezonie GKS Bełchatów oraz Concordia Piotrków przeniosły się do grupy 6. (śląskiej) 3-ej ligi.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7