nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Wisła Płock264895152321
----------------------------------------------------------------------
2Start Łódź263967151592
3Orzeł Łódź263655321727
4Górnik Konin2632371911105
5Unia Skierniewice263144261358
6Włókniarz Kalisz263050301349
7GKS Bełchatów263042251187
8Concordia Piotrków Tryb.262738298117
9Pogoń Zduńska Wola262336438711
10Włocłavia Włocławek262337457910
----------------------------------------------------------------------
11Żyrardowianka Żyrardów261622456416
12Kujawiak Kowal261320956119
13Stal Kutno261228633617
14Tur Turek264181071223
<< 1981/82 | 1983/84 >>

.:: sezon 1982/83 - 3liga ::.
grupa 4

Awans do drugiej ligi uzyskała Wisła Płock.

Do klasy okręgowej spadły drużyny z miejsc 11.-14.

W przerwie zimowej bełchatowski zespół zmienił nazwę z Węgiel Brunatny na GKS - Górniczy Klub Sportowy.

Po sezonie GKS Bełchatów oraz Concordia Piotrków przeniosły się do grupy 6. (śląskiej) 3-ej ligi.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7