nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Węgiel Brunatny Bełchatów1119288911
2Lechia Tomaszów Maz.1116278722
3Pilica Tomaszów Maz.11152714713
4Piotrcovia Piotrków Tryb.11151711713
5RKS Radomsko11121513524
6Stal Niewadów11121612443
7Włókniarz Moszczenica11111219515
8Włókniarz Zelów11111715434
9Pilica Przedbórz11101820425
10Kolejarz Koluszki115823218
11MZKS Opoczno115922218
12Concordia II Piotrków Tryb.1115340110
<< 1980/81 | 1982/83 >>

.:: sezon 1981/82 - 4liga ::.
Piotrkowska klasa okręgowa






stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

tabela | kadra | rezultaty | statystyki | Puchar Polski
lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7