nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Węgiel Brunatny Bełchatów223761141813
----------------------------------------------------------------------
2Piotrcovia Piotrków Tryb.223444231624
3Lechia Tomaszów Maz.223246141363
4RKS Radomsko223140181354
5Pilica Tomaszów Maz.222652281228
6Pilica Przedbórz221934488311
7Stal Niewadów221927307510
8Włókniarz Zelów221932387510
9Włókniarz Moszczenica221930378311
10Kolejarz Koluszki221321455314
11MZKS Opoczno221120504315
----------------------------------------------------------------------
12Concordia II Piotrków Tryb.22412741219
<< 1980/81 | 1982/83 >>

.:: sezon 1981/82 - 4liga ::.
Piotrkowska klasa okręgowa






stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

tabela | kadra | rezultaty | statystyki | Puchar Polski
lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7