nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Węgiel Brunatny Bełchatów13233281111
2Piotrcovia Piotrków Tryb.1320249841
3Czarni Radom1320368922
4Włókniarz Zelów13171916814
5Powiślanka Lipsko13172320733
6Radomiak II Radom13162612724
7RKS Radomsko13152212634
8Broń II Radom13132029616
9Włókniarz Moszczenica13111321436
10Pilica Tomaszów Maz.13101619427
11Gerlach Drzewica1371127319
12Concordia II Piotrków Tryb.13615323010
13Proch Pionki13412302011
14Zwolenianka Zwoleń1336321111
<< 1979/80 | 1981/82 >>

.:: sezon 1980/81 - 4liga ::.
Piotrkowsko-Radomska klasa okręgowa

Drugi z rzędu awans do baraży o III ligę uzyskał Węgiel Brunatny Bełchatów.

Tylko jeden rok trwało połączenie w jedną grupę rozgrywkową okręgów piotrkowskiego i radomskiego. Po tym sezonie działacze piotrkowskiego OZPN postanowili z tej grupy wystąpić i utworzyli ponownie samodzielną klasę okręgową.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

tabela | kadra | rezultaty | statystyki | Puchar Polski
lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7