nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Węgiel Brunatny Bełchatów264467141961
----------------------------------------------------------------------
2Piotrcovia Piotrków Tryb.264348171871
3Czarni Radom263654211727
4Włókniarz Zelów263547241556
5Powiślanka Lipsko263454391547
6RKS Radomsko263453231547
7Radomiak II Radom2626363311411
8Broń II Radom2522314510213
9Włókniarz Moszczenica262126407712
10Pilica Tomaszów Maz.261930398315
11Concordia II Piotrków Tryb.261331675318
12Zwolenianka Zwoleń251324565317
13Proch Pionki261225645219
14Gerlach Drzewica261019634220
<< 1979/80 | 1981/82 >>

.:: sezon 1980/81 - 4liga ::.
Piotrkowsko-Radomska klasa okręgowa

Drugi z rzędu awans do baraży o III ligę uzyskał Węgiel Brunatny Bełchatów.

Tylko jeden rok trwało połączenie w jedną grupę rozgrywkową okręgów piotrkowskiego i radomskiego. Po tym sezonie działacze piotrkowskiego OZPN postanowili z tej grupy wystąpić i utworzyli ponownie samodzielną klasę okręgową.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

tabela | kadra | rezultaty | statystyki | Puchar Polski
lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7