nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Piotrcovia Piotrków Tryb.1120334920
2Węgiel Brunatny Bełchatów1119384830
3Włókniarz Moszczenica11151711632
4Concordia II Piotrków Tryb.11141411704
5RKS Radomsko11142511623
6Pilica Przedbórz11131713614
7Włókniarz Zelów11132315614
8MZKS Opoczno11101319425
9Świt Kamieńsk1151423137
10Kolejarz Koluszki115824218
11Wolanka Wola Krzysztoporska1125511010
12Spółdzielca Przygłów11210311010
<< 1978/79 | 1980/81 >>

.:: sezon 1979/80 - 4liga ::.
Piotrkowska klasa okręgowa

Awans do wielostopniowych baraży (zakończonych niestety niepowodzeniem już w I rundzie) o III ligę uzyskał poraz pierwszy w swojej niespełna 3-letniej historii Węgiel Brunatny Bełchatów.
Do klasy A spadły drużyny Świtu i Wolanki.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

tabela | kadra | rezultaty | statystyki | Puchar Polski
lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7