nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1RKS Radomsko1118216821
2Węgiel Brunatny Bełchatów1116214722
3Włókniarz Zelów11131610533
4Kolejarz Koluszki11131411533
5Piotrcovia Piotrków Tryb.1113129533
6Spółdzielca Przygłów11121515605
7Włókniarz Moszczenica11121212524
8Concordia II Piotrków Tryb.1191013416
9MZKS Opoczno1181316326
10Świt Kamieńsk1181523326
11Pilica Przedbórz1181320245
12Wolanka Wola Krzysztoporska112528029
<< 1978/79 | 1980/81 >>

.:: sezon 1979/80 - 4liga ::.
Piotrkowska klasa okręgowa

Awans do wielostopniowych baraży (zakończonych niestety niepowodzeniem już w I rundzie) o III ligę uzyskał poraz pierwszy w swojej niespełna 3-letniej historii Węgiel Brunatny Bełchatów.
Do klasy A spadły drużyny Świtu i Wolanki.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

tabela | kadra | rezultaty | statystyki | Puchar Polski
lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7