nazwal.m.punktyb+b-zwrempor
1Węgiel Brunatny Bełchatów22355981552
----------------------------------------------------------------------
2Piotrcovia Piotrków Tryb.223345131453
3RKS Radomsko223246171444
4Włókniarz Moszczenica222729231156
5Włókniarz Zelów222639251147
6Concordia II Piotrków Tryb.2223242411110
7Pilica Przedbórz22213033859
8MZKS Opoczno221826357411
9Kolejarz Koluszki221822357411
10Spółdzielca Przygłów221425467015
----------------------------------------------------------------------
11Świt Kamieńsk221329464513
12Wolanka Wola Krzysztoporska22410791219
<< 1978/79 | 1980/81 >>

.:: sezon 1979/80 - 4liga ::.
Piotrkowska klasa okręgowa

Awans do wielostopniowych baraży (zakończonych niestety niepowodzeniem już w I rundzie) o III ligę uzyskał poraz pierwszy w swojej niespełna 3-letniej historii Węgiel Brunatny Bełchatów.
Do klasy A spadły drużyny Świtu i Wolanki.





stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

tabela | kadra | rezultaty | statystyki | Puchar Polski
lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7